MikołówMikołów Pon. - Pt. 8:00-16:00 +48 32 7202219
biuro@betterproduct.pl
5 lat GWARANCJI GOTIE
Polska firma
100% lokalnego kapitału!
...we can do it better!
Wiemy, że nam się uda!
Kontakt

EVERGREEN

WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA I MINI BLENDER SMOOTHIE

Tworząc produkty Evergreen nie tylko odpowiadamy na potrzeby naszych klientów, ale przede wszystkim inspirujemy i budzimy świadomość dbania o zdrowie dzięki temu, co jemy. Chcemy, by nasze produkty opierały się na dedykowanych rozwiązaniach, dlatego odeszliśmy od produkcji masowej. Produkty Evergreen ze względu na swoją nietuzinkowość, fantazję i funkcjonalność zaspokajają potrzeby osób wymagających, oczekujących najlepszych rozwiązań.

EVERGREEN

Zobacz stronę www

Zapraszamy

Prestiż w standardzie

Evergreen GOTIE GSJ-620

Wyciskarka wolnoobrotowa Evergreen jest najbardziej efektywnym rozwiązaniem w przyrządzaniu świeżych soków, ponieważ tak przygotowane soki zachowują maksymalną zawartość składników odżywczych.

Dzięki wałkowi ślimakowemu o unikatowej konstrukcji, obracającemu się z niską prędkością, produkty są miażdżone i wyciskane poprzez zbrojone wytrzymałymi pierścieniami sito.

Osiem funkcji wyciskarki:

Intuicyjne, podświetlane ikony panelu sterowania pozwalają na wybór jednej z aż ośmiu funkcji. Dotykowe przyciski wykonane w technologii pojemnościowej reagują już na lekkie muśnięcie palcem. System antywibracyjny zapewnia niski poziom hałasu.

Sekret wyciskarki tkwi w wolnych obrotach: im niższa jest ich wartość, tym delikatniej wyciskane są owoce i warzywa i tym więcej wartości odżywczych zostaje zachowanych. Mniej obrotów – zdrowsze soki.

Cechy

 • intensywny akcent kolorów, wyróżnia się na tle minimalistycznych barw
 • obudowa ze stali szlachetnej
 • bez BPA
 • dotykowy panel sterowania, który jest zarówno estetyczny, jak i łatwy w użyciu
 • osiem programów pracy do przygotowania różnego rodzaju soków i przecierów
 • funkcjonalne rozwiązania
 • nowoczesne wzornictwo
 • użycie tworzywa o zwiększonej odporności na przebarwienia
 • silnik nowej generacji o mocy 200 W z łożyskową przekładnią
 • szeroki otwór wlotowy, pozwalający na wkładanie całych owoców
 • funkcja szatkownicy pozwalająca na produkcję domowych surówek

Niesamowity silnik

Silnik nowej generacji o zakresie prędkości obrotowych 45–55 RPM wyposażony w system antywibracyjny. To właśnie dzięki niemu urządzenia są ciche i pracują stabilnie. Wodoodporny panel sterowania wyposażony w przyciski typu soft-touch, w łatwy i intuicyjny sposób pozwala na wybranie odpowiedniego programu pracy, a wbudowany mikroprocesor w inteligentny sposób zadba o stabilną pracę silnika.

Idealny i pracuje nieprzerwanie 20 minut!

Model Evergreen wyposażony jest w szeroki otwór wlotowy, pozwalający na wkładanie całych owoców, ze specjalnie skonstruowaną klapką bezpieczeństwa. Szereg zabezpieczeń silnika pozwala na nieprzerwaną pracę urządzenia do 20 minut, co stawia je w czołówce dostępnych urządzeń na rynku. W zestawie dostępne są dwa sita, do soków i do przecierów.

Zobacz jak działa urządzenie. Zobacz korzyści w niesamowitym filmie.

Przygotowywanie soków z Evergreen to prawdziwa przygoda.

Galeria zdjęć

Partnerzy

FIRMY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY
Note: Carousel will only load on frontend.