MikołówMikołów Pon. - Pt. 8:00-16:00 +48 32 7202219
biuro@betterproduct.pl
5 lat GWARANCJI GOTIE
Polska firma
100% lokalnego kapitału!
...we can do it better!
Wiemy, że nam się uda!
Kontakt

5 lat gwarancji na piekarnik GOTIE BAKEandSTEAM!

Do naszej akcji „5 lat gwarancji GOTIE” włączyliśmy piekarnik parowy GOTIE GPP-400 BAKEandSTEAM. Bezpłatnie przedłuż swoją gwarancję już teraz!

Do naszej akcji „5 lat gwarancji GOTIE” włączyliśmy piekarnik parowy GOTIE GPP-400 BAKEandSTEAM. Aby skorzystać z oferty bezpłatnego wydłużenia gwarancji do 5 lat, po zakupie i otrzymaniu piekarnika należy zarejestrować produkt przez formularz na stronie www.gwarancja5lat.pl. Przypominamy, że warunki wydłużonej gwarancji są identyczne z podstawowymi warunkami gwarancji – dodatkowym elementem jest certyfikat, który otrzymają Państwo po rejestracji produktu na podany adres e-mailowy.

GOTIE GPP-400 BAKEandSTEAM to elektryczny piekarnik z funkcją pary. Dzięki niemu przyrządzisz nie tylko soczystą pieczeń na obiad czy pyszne ciasto na deser, ale także wiele dań, które za sprawą pary zyskają nowy wymiar smaku. Ciesz się doskonale wyrośniętym pieczywem o chrupiącej skórce, frytkami wolnymi od szkodliwego oleju i warzywami, które nie tracą walorów odżywczych. Za pomocą piekarnika parowego GOTIE możesz również odgrzać dowolne danie, które dzięki parze nie wyschnie tak, jak dzieje się to w tradycyjnych mikrofalówkach. Urządzenie obsłużysz za pomocą intuicyjnego, dotykowego panelu sterowania. Piekarnik GOTIE to nie tylko sprzęt wolnostojący – nadaje się również do zabudowy. Elegancki, dopracowany design sprawia, że piekarnik BAKEandSTEAM będzie ozdobą każdej kuchni.