MikołówMikołów Pon. - Pt. 8:00-16:00 +48 32 7202219
biuro@betterproduct.pl
5 lat GWARANCJI GOTIE
Polska firma
100% lokalnego kapitału!
...we can do it better!
Wiemy, że nam się uda!
Kontakt

O firmie

...we can do it better!

Jesteśmy spółką zajmującą się produkcją i dystrybucją artykułów gospodarstwa domowego.

Głównym profilem działalności spółki jest dystrybucja marki własnej oraz marek obcych. Wszystkie produkty marki własnej objęte są 24-miesięcznym serwisem gwarancyjnym w standardzie door-to-door. Na wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadamy niezbędne certyfikaty i świadectwa zgodności z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami.

Dysponujemy magazynami logistycznymi o powierzchni 2000m², flotą samochodów dostawczych oraz zespołem handlowców z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Nasz zespół posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży produktów w Polsce i na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Współpracujemy z wszystkimi liczącymi się sklepami detalicznymi, marketami, hurtowniami oraz sklepami internetowymi. Docieramy do kilkuset klientów na terenie Polski. Nasi przedstawiciele dojadą do każdego klienta, który traktowany jest indywidualnie.

POLSKA FIRMA

Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. W swojej ofercie posiadamy produkty AGD pod markami własnymi GOTIETOPJUICER, PERFECTAIR, HYDROMED, PIRLIGHT i innymi.

DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży produktów w Polsce i na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

WSPÓŁPRACA

Współpracujemy z wszystkimi liczącymi się sklepami detalicznymi, marketami, hurtowniami oraz sklepami internetowymi. Docieramy do kilkuset klientów na terenie Polski.

FIRMA W MEDIACH

Nasze produkty są opisywane w mediach oraz testowane przez redaktorów portali  branżowych.

W ZGODZIE Z PRAWEM

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty i świadectwa zgodności z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami.

REKOMENDACJE

Nasza firma i produkty są polecane przez naszych parterów. Zobacz listy potwierdzające zaufanie do nas i naszych produktów.

Firma w liczbach

Doświadczenie i profesjonalizm
Marki własne
0
oraz kilkanaście obcych
Ponad
0 lat
doświadczenia w branży AGD
Magazyn
0
dobra logistyczna lokalizacja
Sprzedaż w
0
krajach w Europie, w tym w Polsce
Polski kapitał
0%
polska firma z polskim kapitałem
Polska firma, polski kapitał, nowoczesność, innowacje. Jak inaczej można jeszcze scharakteryzować Better Product?

Okiem Prezesa

Better Product to nazwa odpowiadająca naszej misji na rynku AGD. Ciągle nieśmiało rosnąca grupa produktów w segmencie B jest przyszłością tego rynku. Znane marki z segmentu A niczym szczególnym się nie wyróżniają.
Pierwszocenowy segment C ciągle jest kojarzony z niską jakością, nudnym wzornictwem i powtarzalnością tego samego produktu pod wieloma mniej lub bardziej kojarzonymi brandami. W segmencie B można sobie pozwolić na odrobinę fantazji, wprowadzić produkt innowacyjny czy zaryzykować nietuzinkowe opcje kolorystyczne. Taki produkt może się wyróżniać, a to jest w tej chwili jedyna szansa na rozwój tak dla producentów, jak i branżowych sieci handlowych.
Mirosław Kocot Prezes Zarządu firmy Better Product
Wybrane publikacje o naszej firmie i produktach w mediach. Ciekawe wywiady. Zapraszamy do lektury.

Firma w mediach

Partnerzy

FIRMY, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY
Note: Carousel will only load on frontend.