MikołówMikołów Pon. - Pt. 8:00-16:00 +48 32 7202219
biuro@betterproduct.pl
5 lat GWARANCJI GOTIE
Polska firma
100% lokalnego kapitału!
...we can do it better!
Wiemy, że nam się uda!
Kontakt

TOPJUICER

WYCISKARKI WOLNOOBROTOWE

Wyciskarka wolnoobrotowa TOPJUICER jest profesjonalnym urządzeniem służącym do wyciskania soków z większości warzyw i owoców. Dzięki wałkowi ślimakowemu o unikatowej konstrukcji, obracającemu się z prędkością 80 obrotów na minutę, produkty są miażdżone i wyciskane poprzez zbrojone pierścieniem wykonanym z żywic kompozytowych sito.

www.topjuicer.eu

Zobacz stronę www

Zapraszamy

Prestiż w standardzie

Zalety wyciskarek wolnoobrotowych

TRWAŁOŚĆ

Przy konstruowaniu wyciskarek wolnoobrotowych najważniejszym jest dbałość o dobór odpowiednich materiałów, tak aby urządzenie działało długo i bezawaryjnie przy zachowaniu wszelkich standardów higienicznych. Nasze produkty są wyjątkowo wytrzymałe i nie zawierają substancji szkodliwych.

BEZPIECZEŃSTWO

Każde urządzenie powinno być bezpieczne w użytkowaniu i nie stwarzać dla użytkownika żadnego zagrożenia. Systemy zabezpieczeń w naszych produktach nie pozwalają na uruchomienie ich jeśli nie zostały poprawnie złożone. Urządzenia posiadają również wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.

ECO

Dbamy aby nasze produkty zużywały możliwie jak najmniej energii elektrycznej. Wszystkie urządzenia produkowane przez nas podlegają pełnemu recyklingowi. Materiały z których zostały zbudowane nadają się do ponownego przetworzenia. Współpracujemy w tym zakresie z koncesjonowaną organizacją odzysku.

Polecane

Wyciskarka

GOTIE GBS-620

Więcej o produkcie
Wyciskarka

GOTIE GSJ 600

Więcej o produkcie
Wyciskarka

GOTIE GSJ-610

Więcej o produkcie

Galeria zdjęć

Partnerzy

FIRMY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY