MikołówMikołów Pon. - Pt. 8:00-16:00 +48 32 7202219
biuro@betterproduct.pl
5 lat GWARANCJI GOTIE
Polska firma
100% lokalnego kapitału!
...we can do it better!
Wiemy, że nam się uda!
Kontakt

TOPJUICER

WYCISKARKI WOLNOOBROTOWE

TOPJUICER to linia wyciskarek wolnoobrotowych do owoców i warzyw w ramach marki GOTIE. Wyciskarki wolnoobrotowe to jedna z naszych specjalizacji i zarazem produkty, z którymi w 2014 r. zadebiutowaliśmy na rynku. W ciągu następnych kilku lat ilość urządzeń w naszym portfolio stale się zwiększała. Dziś mamy do zaoferowania kilkanaście modeli wyciskarek – od najprostszych, ekonomicznych, po produkty zaawansowane technologicznie i kierowane do najbardziej wymagających odbiorców.

Wyciskarki wolnoobrotowe GOTIE TOPJUICER to profesjonalne urządzenia służące do tłoczenia soku z warzyw, owoców i innych produktów. Sekret wyciskarki tkwi w wolnych obrotach: im niższa jest ich wartość, tym delikatniej wyciskane są owoce i warzywa i tym więcej wartości odżywczych zostaje zachowanych. Mniej obrotów – zdrowsze soki.

www.topjuicer.eu

Zobacz stronę www

Zapraszamy

Prestiż w standardzie

Zalety wyciskarek wolnoobrotowych

TRWAŁOŚĆ

Przy konstruowaniu wyciskarek wolnoobrotowych najważniejszym jest dbałość o dobór odpowiednich materiałów, tak aby urządzenie działało długo i bezawaryjnie przy zachowaniu wszelkich standardów higienicznych. Nasze produkty są wyjątkowo wytrzymałe i nie zawierają substancji szkodliwych.

BEZPIECZEŃSTWO

Każde urządzenie powinno być bezpieczne w użytkowaniu i nie stwarzać dla użytkownika żadnego zagrożenia. Systemy zabezpieczeń w naszych produktach nie pozwalają na uruchomienie ich jeśli nie zostały poprawnie złożone. Urządzenia posiadają również wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.

ECO

Dbamy aby nasze produkty zużywały możliwie jak najmniej energii elektrycznej. Wszystkie urządzenia produkowane przez nas podlegają pełnemu recyklingowi. Materiały z których zostały zbudowane nadają się do ponownego przetworzenia. Współpracujemy w tym zakresie z koncesjonowaną organizacją odzysku.

Polecane

Wyciskarka

GOTIE GSJ-620

Więcej o produkcie
Wyciskarka

GOTIE GSJ-600

Więcej o produkcie
Wyciskarka

GOTIE GSJ-610

Więcej o produkcie

Galeria zdjęć

Partnerzy

FIRMY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY