MikołówMikołów Pon. - Pt. 8:00-16:00 +48 32 7202219
biuro@betterproduct.pl
5 lat GWARANCJI GOTIE
Polska firma
100% lokalnego kapitału!
...we can do it better!
Wiemy, że nam się uda!
Kontakt

PERFECTAIR

OCHRONA TWOJEGO ZDROWIA

PERFECTAIR jest uznaną światową marką, która specjalizuje się w produkcji urządzeń ochrony zdrowia. Produkty PERFECTAIR sprawdzają się znakomicie w łagodzeniu objawów alergii oraz profilaktyce chorób górnych dróg oddechowych.

www.perfectair.pl

Zobacz stronę www

Zapraszamy

Prestiż w standardzie

W trosce o Twoje zdrowie

OCZYSZCZACZE

Oczyszczacze powietrza PERFECTAIR to grupa produktów z rodziny HEALTHCARE. Znalazły one uznanie głównie pośród alergików, którzy cenią je za przydatność w oczyszczaniu domowego powietrza. Ich działanie zostało uznane za skuteczne w profilaktyce zapobiegania astmie i łagodzenia skutków tej choroby. Dodatkowo urządzenia PERFECTAIR neutralizują nieprzyjemnie zapachy, w tym dymu tytoniowego, co jest niezwykle przydatne w niemal każdym domu.

NAWILŻACZE

Nawilżacze powietrza i higrometr, dzięki którym będziemy mogli ocenić stopień nawilżenia powietrza powinny znaleźć się w każdym domu, a szczególnie tam, gdzie przebywają dzieci. Dzięki kontroli nad wilgotnością powietrza, głównie w sezonie grzewczym, jesteśmy w stanie utrzymać kontrolę nad naszym zdrowiem. Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza marki GOTIE cechują się nowoczesnym wzornictwem, zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi i wysoką jakością. 

TERMOTERAPIA

Koce elektryczne mają wiele zastosowań. W okresach przejściowych pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu. Mają też duże znaczenie terapeutyczne. Śpiąc na kocu elektrycznym nasz gorset mięśniowy ulega rozluźnieniu, co łagodzi wszelkie objawy reumatyczne. odpowiednia temperatura powoduje też obniżenie poziomu stresu i pozwala w pełni zrelaksować się podczas snu. Koce elektryczne polecane są zwłaszcza dla osób starszych..

Polecane

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza

GOTIE GNA-351

Więcej o produkcie
Nawilżacz

GOTIE GNA-250

Więcej o produkcie
Oczyszczacz i nawilżacz powietrza

GOTIE GNA-350

Więcej o produkcie

Galeria zdjęć

Partnerzy

FIRMY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY
Note: Carousel will only load on frontend.