MikołówMikołów Pon. - Pt. 8:00-16:00 +48 32 7202219
biuro@betterproduct.pl
5 lat GWARANCJI GOTIE
Polska firma
100% lokalnego kapitału!
...we can do it better!
Wiemy, że nam się uda!
Kontakt

GOTIE

PRESTIŻ W STANDARDZIE

Marka GOTIE jest obecna na polskim rynku od 2014 r. Specjalizujemy się w urządzeniach AGD i RTV dla każdego domu, a także produktach prozdrowotnych i urodowych.

Nasze motto brzmi „Prestiż w standardzie” – uważamy, że każdego powinno być stać na odrobinę luksusu. Wychodząc z tego założenia dokładamy wszelkich starań i tak kontrolujemy koszty, aby przy zachowaniu najwyższej jakości oferowanych produktów, utrzymać je w przystępnych cenach.

www.gotie.eu

Zobacz stronę www

Zapraszamy

Prestiż w standardzie

Dlaczego wybrać markę GOTIE

Prestiż oferujemy w standardzie

Każdego powinno być stać na luksus. Wychodząc z tego założenia dołożyliśmy wszelkich starań i tak kontrolujemy koszty, aby przy zachowaniu wysokiej jakości oferowanych produktów, utrzymać je w przystępnych cenach. Nie oszczędzamy na technologii i bezpieczeństwie użytkowania. Czajniki bezprzewodowe wyposażamy tylko w markowe zespoły elektryczne marki Strix. Silniki stosowane w urządzeniach pochodzą od najlepszych producentów, a tworzywa zastosowane przy produkcji posiadają wszelkie wymagane certyfikaty i atesty.

Wieloletnie doświadczenie

Wiedza i doświadczenie to właśnie to, co nas wyróżnia. Lata doświadczeń nauczyły nas co jest ważne, ważniejsze i najważniejsze. Informacje o produkcie, zawarte w instrukcji obsługi są jasne i czytelne dla każdego. Nie zginiecie Państwo w gąszczu niezrozumiałych terminów, czy skomplikowanych schematów. Dla zachowania bezpieczeństwa przy użytkowaniu produktów należy przeczytać instrukcję obsługi, tyle że w naszym wypadku można to zrobić z przyjemnością.

Nie uznajemy kompromisów

W kwestii jakości i bezpieczeństwa nie uznajemy kompromisów. Wszystkie nasze produkty oferują rozwiązania ułatwiające codzienne życie. W fazie projektowania poddawane są testom pod kątem ich ergonomii. Dbamy aby mycie i czyszczenie naszych urządzeń było proste i bezproblemowe

Dbamy o opakowanie

Mając świadomość, że często nasze produkty kupowane są na prezent, zadbaliśmy o ich solidne i estetyczne opakowanie. Design pudełek jest tak atrakcyjny, że zbytecznym jest pakowanie ich w papier prezentowy. Koce elektryczne pakowane są w pudełko oraz praktyczną torbę, służącą do przechowywania urządzenia w okresie letnim, kiedy nie jest używany.

Idealne na prezent

Mając świadomość, że często nasze produkty kupowane są na prezent, zadbaliśmy o ich solidne i estetyczne opakowanie. Design pudełek jest tak atrakcyjny, że zbytecznym jest pakowanie ich w papier prezentowy.

Stawiamy na innowacje

Jesteśmy otwarci na nowe trendy panujące na rynku. Nasze wolnoobrotowe wyciskarki do warzyw i owoców zdobywają rynek jakością wykonania, wysoką mocą i rozszerzoną gwarancją. Możemy sobie na to pozwolić będąc pewnym jakości użytych w procesie produkcji podzespołów. Tak konstruujemy nasze urządzenia, aby zabezpieczyć je przed przeciążeniami i nadmiernym zużyciem.

100% pewności - pewny serwis

Serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny nie musi być utrapieniem. Jeśli już się zdarzy, że nasz produkt się zepsuje, nie będziecie Państwo zmuszeni do kłopotliwych wizyt w serwisie czy sklepie oraz oczekiwanie na naprawę i kolejną wizytę celem jego odebrania. Po rejestracji usterki w naszym serwisie internetowym lub zgłoszeniu telefonicznym, kurier odbierze uszkodzony produkt i w krótkim terminie przywiezie naprawiony lub wymieniony na nowy.

Polecane

MultiBlender

GOTIE GBS-2500

Więcej o produkcie
Nawilżacz

GOTIE GNA-250

Więcej o produkcie
Wyciskarka

GOTIE GSJ-610

Więcej o produkcie

Galeria zdjęć

Partnerzy

FIRMY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY