MikołówMikołów Pon. - Pt. 8:00-16:00 +48 32 7202219
biuro@betterproduct.pl
5 lat GWARANCJI GOTIE
Polska firma
100% lokalnego kapitału!
...we can do it better!
Wiemy, że nam się uda!
Kontakt

GOTIE

PRESTIŻ W STANDARDZIE

Produkty marki GOTIE to nie tylko funkcjonalność i wysoka jakość. To przede wszystkim niepowtarzalny design i styl, którego pozazdroszczą niemalże wszyscy. Panuje powszechne przekonanie, że aby kupić produkt solidny, ładny, taki, który wyróżnia się na tle masy innych, podobnych produktów trzeba mieć wypchany portfel albo wysoką zdolność kredytową. Otóż niekoniecznie. Nasze produkty nie należą do najtańszych ale też daleko im do poziomu cenowego, do tej pory nieosiągalnego dla przeciętnego klienta i na który mogą sobie pozwolić nieliczni.

www.gotie.eu

Zobacz stronę www

Zapraszamy

Prestiż w standardzie

Dlaczego wybrać markę GOTIE

Prestiż oferujemy w standardzie

Każdego powinno być stać na luksus. Wychodząc z tego założenia dołożyliśmy wszelkich starań i tak kontrolujemy koszty, aby przy zachowaniu wysokiej jakości oferowanych produktów, utrzymać je w przystępnych cenach. Nie oszczędzamy na technologii i bezpieczeństwie użytkowania. Czajniki bezprzewodowe wyposażamy tylko w markowe zespoły elektryczne marki Strix. Silniki stosowane w urządzeniach pochodzą od najlepszych producentów, a tworzywa zastosowane przy produkcji posiadają wszelkie wymagane certyfikaty i atesty.

Wieloletnie doświadczenie

Wiedza i doświadczenie to właśnie to, co nas wyróżnia. Lata doświadczeń nauczyły nas co jest ważne, ważniejsze i najważniejsze. Informacje o produkcie, zawarte w instrukcji obsługi są jasne i czytelne dla każdego. Nie zginiecie Państwo w gąszczu niezrozumiałych terminów, czy skomplikowanych schematów. Dla zachowania bezpieczeństwa przy użytkowaniu produktów należy przeczytać instrukcję obsługi, tyle że w naszym wypadku można to zrobić z przyjemnością.

Nie uznajemy kompromisów

W kwestii jakości i bezpieczeństwa nie uznajemy kompromisów. Wszystkie nasze produkty oferują rozwiązania ułatwiające codzienne życie. W fazie projektowania poddawane są testom pod kątem ich ergonomii. Dbamy aby mycie i czyszczenie naszych urządzeń było proste i bezproblemowe

Dbamy o opakowanie

Mając świadomość, że często nasze produkty kupowane są na prezent, zadbaliśmy o ich solidne i estetyczne opakowanie. Design pudełek jest tak atrakcyjny, że zbytecznym jest pakowanie ich w papier prezentowy. Koce elektryczne pakowane są w pudełko oraz praktyczną torbę, służącą do przechowywania urządzenia w okresie letnim, kiedy nie jest używany.

Idealne na prezent

Mając świadomość, że często nasze produkty kupowane są na prezent, zadbaliśmy o ich solidne i estetyczne opakowanie. Design pudełek jest tak atrakcyjny, że zbytecznym jest pakowanie ich w papier prezentowy.

Stawiamy na innowacje

Jesteśmy otwarci na nowe trendy panujące na rynku. Nasze wolnoobrotowe wyciskarki do warzyw i owoców zdobywają rynek jakością wykonania, wysoką mocą i rozszerzoną gwarancją. Możemy sobie na to pozwolić będąc pewnym jakości użytych w procesie produkcji podzespołów. Tak konstruujemy nasze urządzenia, aby zabezpieczyć je przed przeciążeniami i nadmiernym zużyciem.

100% pewności - pewny serwis

Serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny nie musi być utrapieniem. Jeśli już się zdarzy, że nasz produkt się zepsuje, nie będziecie Państwo zmuszeni do kłopotliwych wizyt w serwisie czy sklepie oraz oczekiwanie na naprawę i kolejną wizytę celem jego odebrania. Po rejestracji usterki w naszym serwisie internetowym lub zgłoszeniu telefonicznym, kurier odbierze uszkodzony produkt i w krótkim terminie przywiezie naprawiony lub wymieniony na nowy.

Polecane

MultiBlender

GOTIE GBS-2500

Więcej o produkcie
Nawilżacz

GOTIE GNA-250

Więcej o produkcie
Wyciskarka

GOTIE GSJ-610

Więcej o produkcie

Galeria zdjęć

Partnerzy

FIRMY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY