MikołówMikołów Pon. - Pt. 8:00-16:00 +48 32 7202219
biuro@betterproduct.pl
5 lat GWARANCJI GOTIE
Polska firma
100% lokalnego kapitału!
...we can do it better!
Wiemy, że nam się uda!
Kontakt

Kariera

Dołącz do naszej drużyny

Poszukujemy

Better Product sp. z o. o. producent i dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego pod własnymi markami oraz dystrybutor niezależnych firm z branży małego AGD i branży kosmetycznej poszukuje:

Przedstawiciel Handlowy

Prześlij nam swoje CV

Opis stanowiska:

realizowanie polityki sprzedaży produktów marek własnych oraz dystrybuowanych poprzez aktywne
pozyskiwanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z punktami handlowymi i salonami
przygotowywanie planów sprzedaży oraz ofert dla klientów
pozyskiwanie zamówień
fachowe i profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych towarów
nadzór i współpraca z punktami handlowymi i centralą firmy
dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

wykształcenie minimum średnie techniczne i/lub ekonomiczne
minimum 2-letnie doświadczenie w kontaktach handlowych z klientami sieciowymi i indywidualnymi w branży AGD, kosmetycznej, urodowej lub pokrewnej
komunikatywność i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
znajomość pakietu Office
bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
prawo jazdy kategorii B (czynne)

Oferujemy:

stałą umowę o pracę
atrakcyjne, uzależnione od wyników sprzedaży warunki finansowe
możliwość rozwoju zawodowego i samodzielnej realizacji
ambitnych przedsięwzięć
niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód